sobota, 16 listopada 2013

Story Of She Life cz.3

.Włożyłaś rękę do tylnej kieszeni i wyjęłaś małą karteczkę z napisem "00-259 zadzwoń kiedyś. Harry xx" Diana popatrzyła i spytała się ciebie
-Co to?
-Pamiętasz tego kolesia w kawiarni?
-Hazzę
-O właśnie tego.
- No i co w związku z tym?
-Dał mi swój numer.
- OMG masz numer Harry'ego Styles'a! Dziewczyno, musisz to wykorzystać!
-Hahaha... Po co??? Nie chcę mieć kontaktu z tą gwiazdeczką...- odpowiedziałaś jej śmiejąc się
-Ehhh... Nie wiesz co tracisz... Serio on jest mega słodki, nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru.
-No to dawaj dzwonimy. Tak poprostu dla jaj. -powiedziałaś uśmiechając się szeroko
-Serio? Dobra dawaj! -odpowiedziała ci zadowolona Diana
Wybrałaś numer i zadzwoniłaś.
"-Hej, jestem tą dziewczyną z kawiarni. -zaczęłaś
-O, hej. Miałem nadzieję, że zadzwonisz.
-Moja przyjaciółka nalegała więc zadzwoniłam.
-No to pozdrów ją."
-Masz pozdrowienia od niego. -powiedziałaś szeptem do Diany
-Omg. Też go pozdrów i powiedz, że jestem ich największą fanką! <3-powiedziała podekscytowana Diana
"-Ona też cię pozdrawia. -kontynuowałaś.- każe ci przekazać że jest tą Dajr.... sory nie wiem jak się to mówi.
-Heh. Directionerką?
-O, o właśnie tak. - powiedziałaś śmiejąc się
-Co powiesz żebyśmy się spotkali?
-No nie wiem, nie wiem... -odpowiedziałaś z uśmiechem
-No tylko raz. Proszę. Poznam cię z Liam'em, Niall'em, Zayn'em i Louis'em, a przy okazji weźmiesz swoją przyjaciółkę i ona też ich pozna.
-Poczekaj pogadam z nią. -powiedziałaś już prawie umierając ze szczęścia"
-On zaprasza mnie i ciebie na spotkanie z nimi.
-Z nimi?! Z One Direction?! ZGÓDŹ SIĘ! Błagam!- powiedziała podekscytowana Diana
-OK
"-No słyszałem, że twoja przyjaciółka się zgadza...
-Zgadza się. I ja w sumie też. -powiedziałaś
-Przyjadę po was w sobotę o 18. Tylko podaj mi swój adres."
Podałaś adres, a po rozłączeniu się zaczęłaś krzyczeć ze szczęścia, a Diana dołączyła po chwili. :D

Mam nadzieję, że się podoba. Następny rozdział postaram się dodać nie długo, a teraz jadę na łyżwy, więc życzcie mi powodzenia. xd

2 komentarze: