Story Of She Life
czwartek, 5 grudnia 2013
hej ;* jest chyba mały problem ;c prawdopodobnie sporo może mnie nie być, bo mam masę nauki :/// masakra... mam kolejną dwójkę z polaka... ;/ nom, więc tak chcę was tylko ostrzec, że części 7 może trochę nie być :'(
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz