czwartek, 5 grudnia 2013

hej ;* jest chyba mały problem ;c prawdopodobnie  sporo może mnie nie być, bo mam masę nauki :/// masakra... mam kolejną dwójkę z polaka... ;/ nom, więc tak chcę was tylko ostrzec, że części 7 może trochę nie być :'(

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz