wtorek, 24 grudnia 2013

Życzę wszystkim wesołych, pogodnych (niestety bez śniegu :<) i ciepłych świąt. :) I życzę Louisowi (choć wiem, że tego nie zobaczy xd) żeby nigdy się nie zmieniał i żeby spędził te urodziny w swój wymarzony sposób :D xd ;)

1 komentarz:

  1. Kiedy nowy rozdzial moze zawies tego bloga jak nie piszesz bo na sprawdzam 10 razy dziennie czy nie dodalas a pozatym jak nowy rozdzial nie pojawi sie w przecionvu 2 tygodni przestaje czytac i tym ktorym polecilam bloga to odradze czytania

    Smutna wiernacczytelniczka

    OdpowiedzUsuń